Ev Tadilatı

ev tadilatı - Xtadilat

X Tadilat olarak, yeni taşınan veya evini yenilemek isteyenlerin ev tadilatı ihtiyacını gidermek adına uzman ekibimiz ile projelendirme ve uygulama hizmetine devam ediyoruz.

Her alanda olduğu gibi ev yenileme işleminde de çeşitli aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamaları bir yandan sizler ile paylaşırken bir yandan saha çalışmalarımızda da uygulamaktayız.

Ev Tadilatı Aşamaları

Keşif

Tadilat ve Dekorasyon hizmeti almak istediğiniz alan öncelikle X Tadilat Ekibi tarafından incelenir. İncelemeler doğrultusunda ihtiyaçlarınız belirlenerek uygulanacak dekorasyon işlemleri hakkında fikir alış-verişinde bulunulur.

Bu aşamada ihtiyaçlarınızı uzman ekibimiz ile çözümleyebilirsiniz. Keşif aşaması Xtadilat tarafından müşterilerimize sunulmuş ücretsiz bir hizmettir. Keşif işlemi sırasında alanında uzman ekibimiz sahada bizzat bulunmaktadır.

ev tadilatı | Keşif - Metraj | Xtadilat
Keşif – Metraj | Xtadilat

Proje Süreci

Keşif doğrultusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda X tadilat ekibi tasarım ve projelendirme aşamasına geçer. Burada 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu çizimler gerçekleştirilerek kullanıcıların uygulama sonucunda nasıl bir tasarım ile karşı karşıya kalacakları kararlaştırılır. Yapılacak küçük toplantılar ile Xtadilat ekibi sizlere projenizin son aşaması hakkında bilgiler vererek fikir alış-verişinde bulunmaya devam eder.

Proje süreci devam ederken talepler doğrultusunda elbette tasarımınızda değişiklikler yapılabilir.

Proje Süreci - Xtadilat
Proje Süreci – Xtadilat

Uygulama Süreci

Dekorasyonu tamamlanan tasarımınız bu aşamada uygulamaya geçecektir. Burada belirlenen tasarımınız, saha ekibi tarafından uygulanmaya başlayacaktır.

Uygulama sürecinde planlanan çalışmalar xtadilat ekibinin yönlendirmesi ile gerçekleşir. Örneğin, Döşeme işlemi gerçekleşecek ise uygulayıcı döşeme ustası ve xtadilat ekibi sahada hazır bulunacaktır.

Uygulama Süreci - Xtadilat
Uygulama Süreci – Xtadilat

Ev Tadilatı yaptırırken hangi bölümler buna dahildir?

Ev tadilatı yaptırırken ister bir mekanınızı isterseniz tüm dairenizi tadilat işlemine dahil edebilirsiniz. Kimi zaman küçük bir alanın yenilenmesine ihtiyaç duyulurken kimi zamansa tüm dairenin yeniden dekore edilmesine ihtiyaç duyulabilir.

Ev Tadilatı Alanları
  • Salon Tadilatı
  • Mutfak Tadilatı
  • Oda Tadilatı
  • Yatak Odası Tadilatı
  • Banyo Tadilatı
  • Ardiye Tadilatı
  • Oturma Odası Tadilatı

X Tadilat müşterilerinin talebi doğrultusunda önce alan analizi yaparak sizler için en uygun tasarım yöntemini belirliyor ve devamında tasarımlarınızı projelendirerek uygulama aşamasına geçiyor.

Ev Tadilatı Sırası Sizde!

Yeni bir dekorasyona mı ihtiyacınız var? Bize ulaşmanız artık çok kolay! Sayfanın sol altında yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tasarım fikirlerinizi duyacak olmaktan şimdiden heyecan duyuyoruz. Heyecanımıza ortak olmaya ne dersin?

Sıra Sizde
Sıra Sizde!

Başa dön